Youtube Meditasyonlarının Zamansız Şifası – Yaşam Hikayesi

Youtube Meditasyonlarının Zamansız Şifası – Yaşam Hikayesi

Youtube meditasyonlarında zihin kanıt aramaya odaklı olduğu için meditasyonları canlı yapmayanların zihninde zaman zaman ortaya çıkan “bu meditasyonu şimdi yapsam aynı etki ortaya çıkar mı?” sorusunun cevabı bugün Şebnem Hanım’dan geldi. Ben her ne kadar sorularınızı cevaplasam da bu deneyimi yaşayan insanların cevapları sizler için daha inandırıcı oluyor. Bu da zihnimizin bana göre aşırı kuşkucu olunmadığı sürece güzel olan çalışma şekli.

Gelelim Şebnem Hanım’ın 2018.10.24 Dolunayda Başmeleklerle Aile Şifası Meditasyonuyla ilgili olarak sizlerle paylaşmak için izin aldığım deneyimini aktardığı yoruma. 

“Yasemin Hanım meditasyona başlamadan hemen önce kardeşime mesaj atmak için videoyu durdurdum. Kardeşime mesajın sonunda “kurban olayım” yazacaktım, niyetimin bilincinde olduğum halde cümleyi kuramadım, başka şekilde ifade ettim. Videoya geri döndüğümde siz güldünüz ve “kurban olayım” ifadesini açıkladınız. Şaşırmıyorum artık ama bir yıl önce çekilmiş bir videonun daha başında bunu yaşadım. Benim için bunlar mucizeler ve her zaman onlarla yaşamayı seçiyorum, bu anıma şükrediyorum ve size bana rehber olduğunuz için, yol arkadaşım olduğunuz için aşkların en güzelini diliyorum ✨💗💫👭✨🙏”

Bu videoda önce bilgilendirme yapıp, daha sonra canlı yayında gelen yorumları okuyup cevaplıyordum. Şebnem Hanım’ın videoyu tekrar oynatmaya başladığı 16:20. dakikada canlı yayında okuduğum “Neşet Ertaş’ın dediği gibi bizim oralarda Kurban olayım demek Seni seviyorum anlamına gelir😘💕❤️” yorumuna istinaden cevap vermiştim.

Bu yorum bana göre evresel zamanda sadece an olduğunun, bizlerin birbirimizi tanımadan önce de bağlantıda olduğumuzun ve tüm ihtiyaçlarımızın fark etmesini bildikten sonra her zaman bizimle olduğunun bir göstergesi oldu.

Meditasyonu izlemek isterseniz

Bu zamana kadar bana iletilmiş yaşam hikayelerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

09.02.2020

Youtube Meditasyonlarının Zamansız Şifası – Yaşam Hikayesi için 4 yorum

 1. göknil gümüş sungurtekin

  Kesinlikle öyle bu senkronizasyon zaten doğru yerde ve zamanda doğru kişiyle doğru birşey yaptığımızı bize hissettiriyor bunu hem kendimde hem de izleyenlerde görebiliyorum. Sizin meditasyonlarınızı örneğin bir sene yada iki sene önceleri de anda şimdiki durumumla uyumlu bir şekilde rahatlıkla yapabiliriyorum. Önce buna da epey şaşırmıştım sonra zamanla ve anla ilgili algımın değişmesine vesile oldunuz diyebilirim, bu deneyimler ve sizle karşılaşmam benim için çok kıymetli, çok tebrik ediyorum böylesine büyük bir katkı ve çokça emek veriyorsunuz. Benim önceki yazdığımı biraz açarsam ” anda o kadar güzel birşey yaşarken bunu zihinle biçimlendirmeye çalışmaktan imtina etmek ” denilebilir, o anın bir büyüsü güzellği var ve zihni çok işin içine sokmak istememek demek ki böyle olunca bozulma yaşamış ve buna böyle inanmışım 🙂 Meditasyonlarınızı keyifle dinliyorum ve izliyorum bir çok açılım ve deneyim yaşıyorum. Bunların resmini yapabilmeyi gönülden diliyorum. Bütünün ve parçanın senkronizasyonu ve ana odaklanma ve zamanın daha büyük parçalarına da farkındalık ile ilgili de sanırım daha çok düşünmem gerekir bunu da farkettirdi yazınız bana 🙂 Anda keyifle yaşarken asıl manayı, zamanı, bütünü, kendimi ve amacımı hatırlamayı diliyorum öyleyse , çok teşekkür ederim sevgilerimle.

 2. göknil gümüş sungurtekin

  🙂 Merhabalar Yasemin Hanım, bunun gibi benzer olaylar o kadar çok sık olduğu için hayatımda ve özellikle sizinle çalışmalar yaparken, hayret de etmeyi de bıraktım bir nevi alıştım :)) Önceleri meditasyon sırasında sizin şimdi şuranıza odaklanın demenizden önce ben o noktaya zaten odaklanmış olmamla farketmeye başladım. Daha sonra hangi konuyla ilgili düşünsem zaten siz sonrasında onun meditasyonunu yapıyorsunuz. Zaten normalde hayata sorular sorup cevap alan biriyim cevap her yerden de gelebiliyor. Meditasyonlarınızı yaptığım sırada, ve meditasyon öncesindeki konuşmalarınızda da bunu çok sık yaşıyorum, önceleri eşime bak şunu düşündüm yada konuştum kendi kendime şunu diyordum şimdi önüme geldi, bak demin şunu dedim şimdi bu konuşuluyor vs diye söyleyip duruyordum :)) bana göre bu eş zamanlılık herşeyle sohbete dönüşmüş durumda :)) hayat bizlerle her türlü konuşuyor. Bu yazıyı okuyunca acaba hepsini yazsamıydım yada kaydetsemiydim dedim 🙂 Özellikle belirtmek istemediğimi de şimdi farkettim çünkü bu ahengin ve uyumun farkında olarak doğru bir yerde ve zamanda doğru insanlarla doğru birşey yaptığımı hem hissedip sürekli gülümsememe yol açıyor mutlu oluyorum, hemde bunun devam edebilmesi için çok da üzerine odaklanmamak – odaklatmamak gereğine inandığım bu ahengin bozulmasını da istemiyorum. Artık bildiğime şaşırmaktan çok, bilmediğim o kadar çok şey var ki onlara odaklanıyorum,ve sordukça öğreniyorum siz de bana çok katkıda bulunuyorsunuz, sizinle yol almak çok güzel, çok teşekkür ederim, ışığınız daim olsun, çok sevgilerimle.

  • Yasemin Derya Metin

   Ben paylaşarak ahengin daha da arttığını düşünüyorum. Hepimiz orkestradaki bir sanatçı gibiyiz. Paylaşımlar diğer üyelerin enstrümanlarını akort etmelerini hatırlatıyor ve hep birlikte daha ahenkli çok sesli oluyoruz. Ben iyiliği güzelliği paylaşmayı seviyorum ve onun paylaştığımda daha çoğalacağına inanıyorum. Bu inancımdan dolayı da hep böyle oldu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.