Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonu Geri Bildirim – Yaşam Hikayesi

Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonu Geri Bildirim – Yaşam Hikayesi

Dün gece yüklediğim Başmelek Zadkiel’le 3. Göz Akitavasyonu Meditasyonunu yaptıktan sonraki Berna Hanım’ın deneyimi. Berna Hanımla Ocak ayından beri çeşitli uzaktan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Berna Hanım kendi dönüşümüne zaman ayırıp dışarıdan sadece destek alan ve her şeyi kendinin yaptığını fark eden dönüşenlerden.

İnsanlar hem üçüncü göz aktivasyonu talep edip hem de korktukları için bunu gerçekleştiremiyorlar. Korkan ve tedirgin olanlara verilebilecek harika bir deneyim oldu. Berna Hanım’dan dinleyelim olanları.

Ben Başmelek Zadkiel ile 3. Göz Aktivasyon Meditasyonunu yaptım 🙏🏻
Öncelikle müthiş huzur ve sıcaklık hissettim ve bana bu çalışmayı 7 gün boyunca yapmam gerektiği çalışmanın en başında söylendi ve daha sonra ilk kez benim koruyucu meleğimin Başmelek Ariel olduğunu öğrendim 🙏🏻Zihnime yönlendiğimde bana sarılıp o muazzam sıcaklığı huzuru hissettim ve benimle konuştular şükürler olsun ve olumsuz hiçbir biliş ortaya çıkmadı ❤💕💕😇 çok teşekkür ediyorum her şeyi herkesi Yaradandan ötürü çokkkkk seviyorum Allah sizden razı olsun😘😇 benden size kocaman sevgiler ❤

Yaşamınızda gerçekten ne olmasını istiyorsanız her şey hayatınızda zamanı geldiğinde ortaya çıkıyor. Bu paylaşım için Berna Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

05.10.2018

Arzu edenler için meditasyonu ekliyorum

Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonu Geri Bildirim – Yaşam Hikayesi için 2 yorum

  1. Öncelikle bu yaşadığım mucize deneyimi yaşamama vesile olanYasemin hanıma sonsuz teşekkürler çok şükür bin şükür🙏🏻Açıklamada da olduğu üzere herşey sizin saf niyetlerinizle doğru zamanda ve doğru kişiyle gerçekleşiyor sizler niyette bulunurken lütfen niyetlerinizi inceleyip sonra talep edin gerçektente ne istiyorsak oluyor buna inanın iyi yada olumsuz ben hep saflığımı korumaya çalışıyorum birde ben ödevlerimi benim ilahi planıma uygun olacak şekilde yapmaya çalışıyorum çünkü gerçekten değişip dönüşmeyi kalben istiyorum🙏🏻😇❤️💕sevgiler benden herkese

    • Yasemin Derya Metin

      Hem paylaşımınız için hem de sorumluluk aldığınız için size çok teşekkür ediyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.