Ücretsiz Işık Olmayan Her Şeyin Arınması Çalışması

Ücretsiz Işık Olmayan Her Şeyin Arınması Çalışması

Tarih: 06.10.2018 23:45 – 14.102018 08:00

Çalışma İçeriği

Enerji alanımız ne kadar temiz olursa bizler hayat içinde yaşadığımız zorlukları o kadar dengede yaşarız. Bu çalışmada sevgi odağında olmak için enerji alanınızı ben temizleyeceğim sizde bilinç düzeyinde hayatınızda daha çok sevgiyi aktif edeceksiniz.

Sadece gece yatarken niyet etmeniz gerekiyor. Gece çalışanlardansanız uzun uykunuzu yatmadan önce “Yasemin Derya Metin’in her boyutta ilahi olarak benden, evimden ve ilahi izinli olduğu kadarıyla ailemden temizlenmesi gereken her şeyi sevgi, neşe, keyif, sağlık, kolaylık ve mutlulukla sadece ışık varlıklarla Yaratıcı’nın izni ile arındırmasına izin veriyorum” niyetini yapıp sonrasında da “beni üzen ve bana kötülük yapan herkesi ilahi olarak sevmem gerektiği gibi sevmeyi seçiyorum” cümlesi ve ondan sonra uykuya dalana kadar içinizden seni seviyorum cümlesini tekrarlayın.

Gün içinde her kim sizin karmaşa yaşayacağınız davranışı yaparsa içinizden ona “seni seviyorum” cümlesini en az bir kere söyleyin.

Tüm her şey ışık olsun.

Dilediğiniz herkese bu çalışmayı iletebilirsiniz. Katılımcıların bana bildirim yapmasına gerek yok. Niyeti yapmaları yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.