Ücretsiz Başmelek Azrail’le Işık Şifası

Ücretsiz Başmelek Azrail’le Işık Şifası

Tarih: 15 Eylül 2018 Saat: Herhangi bir zaman

Sürekli bir değişim ve dönüşüm süreci içindeyiz. Bu süreçte zaman zaman dengede kalmakta zorlanıyoruz. Bu zorlanmanın sebebi hala eski enerjiye ait titreşimlerin bizimle kalmasından kaynaklanıyor. Başmelek Azrail sonsuz şefkati olan bir Başmeleğimiz. Hayatınızdaki her ne bittiyse ondan yeni başlangıçtan önce destek talep edebilirsiniz. İşinizden ayrılıp yeni bir işe başlayacaksanız, sevgilinizden/eşinizden ayrıldıysanız ya da ruhsal olarak herhangi bir değişim sürecinden geçtiyseniz bunlardan sonra Başmelek Azrail’den yardım talep edebilirsiniz.

İlk meditasyon kaydını yaptığımız anda zaten meditasyonda olan bir şifa ve arınma frekansı var. Yazdığım niyeti okuduktan sonra yeni bir enerji alanı daha bu meditasyonu dinlerken alanınızda aktif olacak. Bu ikinci açacağım enerji alanı niyeti yaptıktan sonra meditasyonu her dinlediğinizde aynı arınma frekansını alanınızda aktif hale getirecek. Bu çalışmayı hiç bir zaman kaçırmıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey niyeti okuyup meditasyonu dinlemek.

Çalışma Niyeti: “Yasemin Derya Metin’in açmış olduğu benim ruh, zihin, beden ve ego frekansıma uygun olan bitmiş enerji ve inançlardan Başmelek Azrail’in beni arındırmasına ve kaynağın saf ışığıyla beni doldurmasına izin veriyorum” bu niyeti yapıp uzanın ve meditasyon linkini dinlemeye başlayın. Bu niyeti yaptıktan sonra meditasyonu mutlaka meditatif halde dinleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.