Ücretsiz 21 Haziran Gün Dönümü Meditasyonu

Ücretsiz 21 Haziran Gün Dönümü Meditasyonu

Tarih: 21.06.2019 19:30 – 20:30

Yer: Maçka Demokrasi Parkı

Kendi ışığımızı ve insanlığın ışığını yükseltmek için bir araya geliyoruz.
 
Gün dönümleri insanlık için enerjisel boyutta çok önemli tarihler bu zaman diliminde kendi frekansımız yüksek ve dengede olursa diğer insanların da daha kolay dengeye gelmesine aracılık ederiz.
 
21 Haziran’a Kadar Aşağıdaki Çalışmayı Yapabilirsiniz.
 
Şu an içimde var olan tüm karanlığa özümün ışığını yönlendiyorum.
 
Dünya ve insanlık için var olduğum andan şu ana kadar yüzde yüz sorumluluğumu alıyorum. Sevgi olmayan benden kaynaklı herşeyin sevgi olması için sevgimi veriyorum. Kaynağın beni besleyen sevgisini aldığım her nefesle içselleştiriyorum.
 
Sevginin farkındalığımı yükseltmesine, bana huzur ve güven vermesine izin veriyorum.
 
Ben özüm olan sevgi olduğumu hatırlıyor ve biliyorum.
 
Uzaktan Katılım: 19:30’da “Yasemin Derya Metin’in ışık odağında açtığı şifanın beni şifalandırmasına izin veriyorum” niyetini yapıp arzu ederseniz kendi kendinize meditasyon yapabilirsiniz. Ya da daha sonra yükleyeceğim meditasyonu yapabilirsiniz.
 
Etkinlik Mekanı: Her zaman meditasyon yaptığım yer. Daha önce gelmemiş olanlar “Başmelek Metatron lütfen kolayca meditasyon alanını bulmama rehberlik et ve beni en geç 19:25’te o alana yetiştir” niyetini yapıp ilahi sisteme teslim olursanız, kolayca bulursunuz.
 
Maçka Demokrasi Parkının en üst girişinde Taşkışla Caddesi ve Mim Kemal Öke Caddesi köşesindeki ana giriş kapısından girip merdivenlerden aşağı inince hemen sol taraftaki çimenlik alan. Oturmak için minder ya da örtülerinizi yanınızda getirin.
 
Çalışmaya akşam başlayacağımız için 19:30’da meditasyona başlamış olacağız. Lütfen zamanında gelin. 19:25’te telefonumu kapatmış olacağım.
 
 

Ücretsiz 21 Haziran Gün Dönümü Meditasyonu için 2 yorum

  1. Meral Bensason

    Yasemin hanim ben yurt disindan katilacam,Reiki uyumlanam yok.Hangi hesaplariniza uye olmam gerekiyorsa beni uye yaparmisiniz.Tesekkurler,kocaman sevgiler,bize katkilariniz icin….
    Meral Bensason
    0 532 365 0707

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.