Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm Çalışması

Ruhsal dönüşümler neşe içinde gerçekleşebilir.

 

Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm Çalışması

 

Tarih: 17.01.2020 20:00 18.01.2020 10:30

Bir çok insanda değişim ve dönüşümle ilgili yanlış kayıtlar hala var olmaya devam ediyor. Bu da kişinin kendini dönüştürürken fiziksel ve ruhsal zorlanmalar yaşamasına neden oluyor.

Yaptığım grup çalışmalarında her ne kadar neşe ve kolaylık alanını açsam da genetik kayıtlardan dolayı kişi özgür iradesi ile bu alanın derin dönüşümüne izin vermiyor. Kalben özgür iradesi ile neşeyi yaşamına dahil etmeyi seçenleri Torus Mate Gökadası Varlıklarının fiziksel ve ruhsal DNA ve gen düzeyde arındırıp, neşe kodlarını aktif edip kişide içsel biliş de uyumlayacakları bir çalışma olacak.

Çalışma sonrasındaki kişinin eski davranış ve düşüncelerini değiştirmesi kişinin sorumluluğunda olacaktır. Bu değişim sürecinde yine Torus Mate Gökadası Varlıkları kişiye rehberlik yapmaya devam edecektir. Kişi kendi yaşam sorumluluğunu ne kadar alırsa; dünya realitesindeki değişimler de o kadar hızlı bir şekilde yaşamında tezahür edecektir.

Her çalışmada olduğu gibi bu çalışmada da kişinin sahip oldukları arındırılıp; hak ettikleri aktive edilecektir.

Çalışma İçeriği: 17.01.2020 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa onu da gruptan sizlere ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT:

* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.

* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.

* Grup açıldıktan sonra özelden herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.

Ücret: 80 TL

Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Neşeyle Dönüşüm Çalışması için bir yorum

  1. Merhaba Yasemin Hanım
    Özgür irade konusunda birşey sormak istiyorum. Sizden alıntılıyorum :”…..genetik kayıtlardan dolayı kişi özgür iradesi ile bu alanın derin dönüşümüne izin vermiyor. Kalben özgür iradesi ile neşeyi……”
    Burada bahsettiğimiz özgür irade zihnimizle, beynimizle bu dönüşüme izin verdiğimizi beyan edip hayatımıza da davranışlarımızla bunu yansıtmak mı demek? Ama genetik kayıtlar başka bişey diyorsa biz istediğimiz kadar ağzımızla söyleyelim bu özgür irademiz olmuyor mu acaba? Ya da ikinci kısımdaki kalben özgür irade tanımından yola çıkarak bu özgür irade insan halimizle değil ruhsal halimizle yaptığımız bir seçim mi?
    Aslında yazarken her şeyi analitik bir kalıba ve sınıfa sokmaya uğraştığımı farkettim. Belki henüz kalbimi yeterince duyamadığım için zihinsel bir gruplama yapmaya uğraşıyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.