Ücretli Uzaktan Perilerle DNA’da Neşe Aktivasyonu ve Uyumlaması

Ücretli Uzaktan Perilerle DNA’da Neşe Aktivasyonu ve Uyumlaması

Tarih: 03.10.2018 23:00 – 05.10.2018 07:00

Çalışma İçeriği

Var oluşun frekans boyutları ile birlikte yaşamımıza dahil olur. Doğal olarak bizlerde bulunan bazı duygular yaşam içinde ya silinip gitmiş ya da yok denecek kadar az kalmıştır. Neşe de bizim doğal hallerimizden biridir.
 
Periler üst boyutlardan bize neşe frekansını yaşamımıza getirirler. Ormanları, park ve bahçelerin çok azaldığı kent hayatında perilerin de enerjisi gündelik hayatımızda azalmıştır. Bu çalışma ile katılımcıların DNA’larında bulunan neşe enerjisi peri boyutu aracılığıyla aktive edilecek. Herkes periler aleminin kraliçesi Peri Sansulpa’nın enerjisine uyumlanacak. Ayrıca sizin ihtiyacınız olan peri grupları da artık sizinle çalışmaya başlayacak. Önce sizin yaşamınıza sihri ve neşeyi dahil edecekler daha sonra da bulunduğunuz yerlere bu enerji akmaya başlayacak.
 
Perilerle olan bağlantım peri vehçem aracılığı ile oluyor. Ruhsal olarak aldığım bilgileri katılımcılara paylaşacağım. Grup çalışması olacak. Katılımcılar grup mesajı aracılığıyla niyet konusunda ve gelen bilgi konusunda bilgilendirilecek. Deneyimlerimiz grup mesajında paylaşılacak.
 
Çalışma Şekli: 2 gece boyunca yatarken çalışmaya niyet edilecek. Çalışma niyeti grup mesajında katılımcılara iletilecek.
 
Ücret: 50 TL
İletişim Whatsapp Mesaj Yolu İle: 0505 801 38 79
 
Banka bilgilerini iletmem için katılımcılar lütfen mesaj yoluyla benimle iletişime geçsinler. NEŞEmiz bol olsun <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.