Ücretli Uzaktan Başmelek Cofiel’le Duygu Dengeleme Çalışması

8.8 Aslan Kapısı ego enerjisi ile bizleri yüzleştiren bir enerji içeriyor. Bu çalışmada hem egomuzun ışık olmayan alanları şifalanacak hem de duygularımızı Zarafetin Başmeleği Cofiel dengeleyecek ve katılımcıları sevgi enerjisi ile uyumlayıp, sevginin güven bilgeliğini hayatımızda aktif edecek.
 
Duygularımızı hatırlayacak olursak
 
İnsanda Olan Pozitif Duygular
Huşu
Aşk
Sevgi
Neşe
Sevinç
Şaşkınlık
 
İnsanda Olan Nötr Duygular
Merak
Hayret
 
İnsanda Olan Negatif Duygular
Can Sıkıntısı
İğrenme
Üzüntü
Kızgınlık
Öfke
Kıskançlık
Nefret
Kibir
Hüzün
Korku
 
Başmelek Cofiel’in Mesajı
 
“Her birinizin kalbindeki saf sevgiyi görüyorum. Kendi kendinize ortaya koyduğunuz hengameden sizler kendinizin farkında değilsiniz. İyiyi ve güzeli her yaratılmış hak ediyor. Kalbinizdeki güzelliği ortaya çıkarmam için bana izin verdiğinizde sizdeki negatif duyguların ortaya çıkmasına neden olan anılarınızı şifalandıracağız. Sizler anılarınızı bana açacaksınız ben de onların her birini sevgi ve şefkatle kucaklayacağım. Her bir deneyim sizin siz olmanız için gerekliydi. Artık bu deneyimlerin duygusal yüklerini taşımak size bir kazanç sağlamayacak. Bu yükü bırakmak tamamen sizin tercihinize kalmış durumda. Sizin tercih edip izin verdiği alanı ben şifalandırabilirim.”
 
Çalışma Şekli: Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Gece yapacağınız niyeti size ileteceğim. Yatarken niyeti yapıp yatacaksınız. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
Tarih: 08.08.2018 23:00 09.08.2018 07:00
Ücret: 60 TL
Kesin kayıt için facebook mesajı ya da whatsapp mesajı aracılığıyla iletişime geçin lütfen. Kayıt sonrası banka bilgileri tarafınıza iletilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.