Şubat 2018 Başmelek Haniel’in Mesajı

Başmelek Haniel Mesajı Şubat 2018

Yüreği sevgi ve aşkla atan herkesi aşkla selamlıyorum.

İçinde bulunduğunuz zaman dönemi sizler için zorlayıcı ancak evren planı ile uyumlanmayı talep ederseniz size harika armağanların sunulduğu bir zaman dönemindesiniz.

Sizler dünya planında pek çok acıya şahit oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Sizi dünyanın bu acı alanında dönüştürücü yapacak en güçlü sahip olmanız gereken duygu neşe duygusu. Ben de daha önceden insanlara hizmet ettiğim görevlerle birlikte dünya boyutuna daha fazla neşe enerjisinin akışına aracılık edeceğim.

Kendinizi hüzünlü hissettiğiniz, kalbiniz acıdığını hissettiğiniz her an “Başmelek Haniel lütfen benimle ol ve acıyı, hüznü neşeye dönüştürmem için bana yardımcı ol” niyetini yaptığınızda sizinle çalışmaya başlayıp sizleri neşe enerjisi ile arındırıp dönüştürebilirim.

Herhangi bir dostunuz içinde bulunduğu acı için sizden yardım istediğinde o an “Başmelek Haniel şu an (kişinin adını soyadını söyleyip) yanında ol ve onu neşe enerjisi ile şifalandır” niyetinizi yaptığınızda siz konuşmanızı yaparken ben de sizleri arındırırım.

Her biriniz neşe ile yaşamayı hak ediyorsunuz. Lütfen neşe için beni sık sık yanınıza çağırın.

Başmelek Haniel

17.02.2018
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Şubat 2018 Başmelek Haniel’in Mesajı için 2 yorum

  1. Yasemin Hanım merhaba, aşk ve sevgi ile ilgili bir çok çalışmanız var hepsini uyguladım,dinledim. Evlilik ile ilgili bir çalışma yapabilir misiniz?

    • Yasemin Derya Metin

      Çalışmaları sezgisel olarak aldığımda yapabiliyorum. İçsel onay aldığımda elbette yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.