Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Algıların Arınması

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Algıların Arınması

Bu çalışma ile ruhumuzun özü ile algılamamızı engelleyen algı alanımızda bulunan bizden başka insanlardan kopyaladığımız algıları arındıracağız.

Evrensel gerçekliği ancak ruhumuzun özü ile algılayabiliriz. Algıyı, beş duyu ile tanımlanan madde dünyasının enerji dilinin sezgilerle sentezlenip, zihin tarafından tanımlanarak kalp tarafından ortaya çıkarılmasını kapsayan bir olgu olarak ifade edebiliriz.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen gözlerimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen kulaklarımdan arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen burnumdan arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen dilimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen derimden arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Evrensel gerçekliği ilahi saflıkta insan olarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde algılamamı engelleyen sezgilerimle bağlantılı etkileşimde olan fiziksel ve enerjisel olarak arınması gereken her şeyi sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Niyetleri bir kere okumanız yeterli. Alanınızda temizlenmesi gereken her şey sizin yaşam frekansınıza uygun olarak alanınızda arınacaktır.

27.05.2020

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin
 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar; Facebook Helios Yaşam MerkeziFacebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya MetinInstagram Helios Yaşam MerkeziInstagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya MetinLinkedin Helios Yaşam MerkeziYoutube Yasemin Derya Metin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.