Hoş Geldin Tanrıça

Hoş Geldin Tanrıça

Hoş Geldin Tanrıça

Kadının gücü elinden alınıp değersizleştirilmesi adına yapılmış olan çok fazla baskı oluştu.

Neden kadın doğdum diyebilecek kadın yaşadı ve hala da yaşıyor. Hem kadının genetiğine kodlanmış değersizlik kodları hem de kolektif bilinçte var olan kadın bilincinde var olan olumsuz kalıplar bunu yaşamasına neden oldu.

Kadın olarak her birimiz zaman zaman kendimizi yargılayarak, değersizleştirerek bu kolektif bilincin negatif olarak büyümesine neden olduk. Haydi kadınlar artık kendi değerimizi kendimize verelim. Hem kendimizi hem de kolektif bilinci temizleyelim.

Ben bir kadın olarak değerliyim, kendi gücümü artık elime alıyorum. Önüme koyduğum engelleri kaldırıyorum, ayağıma taktığım prangalardan özgürleşiyorum. Kadınları sadece cinsel obje olarak gören, kadına saygı duymayan tanıdığım tanımadığım erkeklerin hayatımın her alanından kolay bir şekilde ayrılmasına niyet ediyorum. Hayatımın her anı her zaman güvenli. Bu süreçte aydınlık tarafta olan insanların ve ruhsal rehberlerimin benimle olup bana yardım etmesine izin veriyorum. Onlardan yardım istiyorum.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Sosyal medyadan takip edebileceğiniz kanallar;

Facebook Helios Yaşam Merkezi, Facebook Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Instagram Helios Yaşam Merkezi, Instagram Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin, Linkedin Helios Yaşam Merkezi, Youtube Yasemin Derya Metin