Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ücretli Uzaktan Birlik Bilinci Uyumlaması

Haziran 30 @ 20:00 - Temmuz 1 @ 20:00

100TL

Ücretli Uzaktan Birlik Bilinci Uyumlaması

 
Ön Bilgilendirme:
Her birimizin özgür irade seçimine saygı duyduğum için kayıt yaptıran katılımcının evrensel boyutta varoluş sorumluluğunu yüzde yüz aldığını ve artık hayatında hiç alkol kullanmadığını beyan etti olarak kabul ediyorum. Bu beyanı yazmış olma nedenlerimi merak ediyorsanız buraya tıklayarak detayları okuyabilirsiniz. Her birimizin yolu sevgiyle aydınlansın.
Çalışma İçeriği:
 
Birlik bilinci düşüncede ve sözde çok kullanılan ancak ilahi gerçeklikte enerjisinin büyük bir kısmı boşluk içeren bir alan gerçekliği olmuş durumda.
 
Bu çalışmada hücresel hafızaya ilahi gerçeklikteki birlik bilinci kodları aktivasyonu gerçekleştirilecek. Bu aktivasyon katılımcının yaşam planındaki kendi özgür irade seçimleriyle yaşamında kişi tarafından tezahür ettirilecek.
 
Birlik boyutunda insan gerçekliği ile yaşam rehberlerinin de çalışma esnasında uyumlanması gerçekleştirilecek. Kişi kendi sorumluluğunu kalben aldığında bu rehberliği kendi içinde ortaya çıkarabilecek.
 
Bu çalışma alanında dışsal bilgi veri akışından ziyade içsel varoluş gerçekliğine kişinin ulaşması için enerji boyutu daha yoğun olarak kişinin alanında çalışacak.
 
Çalışma Şekli: 30.06.2020 20:00’de açılacak. (Lütfen gün içinde bu saat öncesinde “beni gruba almadınız mı, grup açılmadı mı” sorularını sormayın. İnsanlar bu sorular aracılığıyla kendi sorumluluğunu almadığını bana göstermiş oluyor. Bu nedenle de bu soruları soran insanlarla bir daha çalışma yapmıyorum.) Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer gece yatarken yapmanız gereken ayrı bir niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve eğer gönderilen niyet olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.
 
ÖNEMLİ NOT:
* Çalışma öncesinde katılım bedelinin yatırılmış olması gerekiyor.
* Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
* Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
* Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.
Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.
 
Ücret: 100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)
Kayıt: Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 
Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79
Daha önce uzaktan grup çalışmasına katılmayanlar için bilgilendirme videosunu arzu ederseniz izleyebilirsiniz.
 

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 30 @ 20:00
Bitiş:
Temmuz 1 @ 20:00
Ücret:
100TL