Benden Seans Almadan Önce

Her birimiz dünyaya farklı amaçlar için geldik. Artık bildiğim görevlerimden biri insanların değişiminde onlara sadece yol göstermek. Bana her şeyi öğrendiklerimden farklı yaptırıyor ruhsal rehberlerim. Ben de onların yönlendirmesi ile yapıyorum.

Önce benden seans almak için beni tercih eden güzel yüreklere teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarla hem bu yaşamınızı hem de var oluştaki yaşamlarınızı bana güvenerek açtığınız için teşekkür ediyorum.

Biraz benim çalışma şeklimi sizlere aktarayım. Ben ancak kendi ruhsal sorumluluğunu alma seçimini yapmış insanlara yol gösterebiliyorum. Seans almak istiyorsanız ancak bir türlü bunu denk getiremiyorsak lütfen önce seçiminizi yapın. Eğer sorumluluk alırsanız sistem bizim için her şeyi programlamaya başlıyor. Bizim bir şeyleri zorlamamıza da gerek kalmıyor.

Yaklaşık bir yıldan beri ücretsiz yaptığım toplu meditasyonların ya da içsel olarak yapmamam gereken meditasyonların ses kaydını yapıp Yasemin Derya Metin Youtube kanalıma yüklüyorum. Sistem ikinci bir alan daha açtı sizlere ulaşmam için. O da yine Youtube aracılığıyla Meleklerle Gücünüzü Keşfedin kanalında yaptığımız canlı yayınlar.

Bunların hepsini yapmam tek bir amaca hizmet etmiyormuş. İkinci amacı da bireysel seans öncesinde insanların bu meditasyonlar öncesinde kendini arındırmasıymış. Ben de hayatımı sizlerle yaşayarak öğreniyorum. Neler yapmam neler yapmamam gerektiğini. Bu ses kayıtlarını özellikle benim kanalımdakileri dış ortamda çektik. Hem grup alanında olan insanların etkileri hem de o alana dahil olmuş olan diğer sesler aslında bizim üzerini örttüğümüz ve şifalanması gereken noktalar.

Bireysel seans da alacağınız aynı etkiyi bu meditasyonlarla da sağlıyorsunuz. Eğer para vermediğim çalışma bende verimli olmaz inancınız varsa o zaman 25 TL karşılığında Hayatı Kolaylaştırıyorum e-kitabımı satın alabilirsiniz.

Bu kadar açıklama sonrasında konunuz ne olursa olsun benden seans almayı düşündüğünüzde aşağıda listeleyeceğim çalışmaları yaptıktan sonra bir hafta içinde hala seans almanız gerektiğini düşünüyorsanız o zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Her birimiz için en uygun zamanda yüz yüze, telefonla ya da online seans için randevu oluştururuz.

Her birinize şimdiden şifa olsun.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin