Başmelek Mikail’in Sevgi Mesajı

Başmelek Mikail’in Sevgi Mesajı

Sevgili dostlar, dost yürekler sizleri var oluşun saf sevgisi ile sarmalıyorum.

Bir çok ruhsal size sevgiyi ve sevmeyi hatırlatıyor. Bu konun bizler neden bu kadar üzerinde duruyoruz biliyor musunuz? Sevgi sizin yaratılış özünüzdeki sizi siz yapan tüm hücrelerinizi bir arada tutan parçadır. Sevgi olmasa insan bedeni şekilsiz bir formda olurdu.

İskelet sisteminiz gibidir sevgi. Sizler özünüzün bu değerine sahip çıktıkça kendi yaşam yolunuzu kolaylaştırırsınız. Bizlerin size sürekli sevgiyi hatırlatmasının sebeplerinden biri budur.

Dünyanız evrenin en çok sevgiyi barındıran yaşam alanı. Bir çok alana yansıma dünyanızdan olmaktadır. Özünüz sevgi, eviniz sevgiyken sizler sevgiden bu kadar kaçınıyorsunuz. Sevgiden ve sevmekten ne kadar kaçınırsanız kendi yaşam dengeniz hayatınızda o ölçüde ortadan kaybolmaya başlar.

Kendinizi saf sevgi ile sevmeye başladığınız zaman kendi yaratım sisteminiz çalışır. Yaşamınızda yaratımların daima var olması için sevginin hayatınızda hep var olması gerekiyor.

Kendinizi sevmeyi yaşamınızın hangi anında bıraktınızsa birlikte o anınızı şifalandırabiliriz. Bu şifayı gerçekleştiremediğiniz sürece yaşamınızda yalpalamaya devam edersiniz.

Arzu ederseniz birlikte şu şifayı gerçekleştirebiliriz “Başmelek Mikail’in kendimi sevmekten vazgeçtiğim zamana beni götürmesine ve o anda yaşanmışlıklar her ne olursa olsun, şifalandırmasına izin veriyorum” niyetini yapmanız yeterlidir. 

İçinizdeki çağlayan kaynağı fark ettiğiniz anda kendinize tanımladığınız bütün negatif etiketler alanınızdan temizlenip kendi mükemmelliğini ortaya çıkacak. Bu yaşamın armağanını hayatınızda ortaya çıkarmayı seçtiğiniz anda var oluşun tüm görevlileri sizinle bağ kurmaya başlar. Siz içinizdeki güce izin vermekle bizler de bu gücü ortaya çıkaranlara hizmet etmekle görevliyiz.

Kalbinize dokunun ve oradaki gücünüzü ortaya çıkarmama izin verin.

Sevginin gücü her an sizinle.

15.10.2018

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Başmelek Mikail’in Sevgi Mesajı için 2 yorum

  1. Annem beş yıl önce ruhsal bunalım geçirdi, aklı başından gitmişti adeta, ne yaptığının farkında değildi.Bir kaç defa evin balkonundan atlamaya kalktı, gördüğümüz için engel olabildik. Ama bir gece yarısı herkes uyurken bunu fırsat bilip gerçekleştirdi. Sabah uyandığımızda evde olmadığını ve pencerenin açık olduğunu gördük, dehşete kapıldık. Annem, bahçede öylece yatıyordu. Ama düşmesi gereken yerde değil, üç dört metre uzaktaki tahta yığınlarının üzerindeydi.Ambulans, hastane, muayene gibi işlemlerden sonra, doktor kaçıncı kattan atladığını, yüksekliğin kaç metre olduğunu sordu. Biz de ikinci kat üç metre kadar olduğunu söyledik. İnanamadı çünkü annemde bacağındaki morluk dışında hiç bir yara, iç kanama vb. hasarlar tesbit edilemedi. Doktor da şaşırmıştı.Doğru söylemediğini zannetti. Ama ben şaşırmadım çünkü annemi bir gece önce Baş melek Mikail’in korumasına teslim etmiştim. Annem aklı başına gelince yaptığı hatayı anladı ve pencereden aslında düşmediğini, kendini aşağıya bırakınca adeta uçtuğunu, sabaha kadar da bir ışık topunun baş ucunda beklediğini, sabah insanların olay yerine gelmesiyle de gittiğini söyledi. Koruyucu Baş melek Mikail annemi kurtarmıştı, bu bir mucizeydi. O’na binlerce kez teşekkür ediyorum. Bunu niye anlattım, bazı insanların inanması için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.