Barış İçin Çalışma Programı

Barış İçin Çalışma Programı

Linkini sizlerle de paylaşacağım diziyi izlerken Suriyelilerle ilgili olarak kendi vicdanımı sorguladım. Zaman zaman saygısızca davranışlarını görünce içsel olarak tepki gösterdiğim zamanları hatırladım. Evet belki hepsi aynı şeyleri yaşamadılar. Anca yıllardır ölen insanlar ve yıkılan bir ülke var. Hala da devam eden bir savaş var. Siyasilerin haklılığını haksızlığını tartışmak bu zamana kadar bize yol aldırmadı. Yeni bir yol deneyelim. Eğer kalbiniz evet diyorsa lütfen buradaki çalışmaları bire ve bütüne hizmet etmek için hem yapın hem de yapacak insanlara iletin.

Çalışmaları hem kundalini reiki niyetleri ile oluşturacağım hem de ho’oponopono niyetleri ile hangisi ile olursa olsun, her birine kalplerinizdeki saf sevgiyi de yükleyip bu çalışmaları yapın.

Kundalini Reiki ile

 • “Suriyeli her insanla ilişkim” Kundalini Reiki 1: Reiki, Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki
 • “Suriye’de yaşanan savaşa neden olan içimdeki her şeyin şifalanması” Kundalini Reiki 1: Reiki, Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki
 • “Savaşa duyarsız parçamla ilişkim” Kundalini Reiki 1: Reiki, Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki
 • “İlahi izinli olduğum kadarıyla Suriye’nin enerji alan temizliği” Kundalini Reiki 1: Reiki, Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki
 • “İlahi izinli olduğum kadarıyla dünyanın frekansına uygun olarak Suriye’deki yeraltı enerjilerinin temizliği” Kundalini Reiki 1: Reiki, Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki
 • Kundalini Reiki 3 Uyumlaması Alanlar “İlahi izinli olduğum kadarıyla” Konum Reikisi

Ho’oponopono ile

 • Suriyeli insanlarla saygı içinde ilişki kurmamı önleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.
 • Suriye’de yaşanan savaşa neden olan içimdeki her şeyin şifalanmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.
 • Savaşa duyarsız bir parçam olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.
 • İlahi izinli olduğum kadarıyla Suriye’nin enerji alan temizlememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.
 • İlahi izinli olduğum kadarıyla dünyanın frekansına uygun olarak Suriye’deki yeraltı enerjilerinin temizlememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım üzgünüm, özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum.

İlahi izinli olduğum kadarıyla cümlesini kullanarak aklınıza gelen her şeyle ilgili çalışma yapabilirsiniz. Siz insanlığa birliğe hizmet ederseniz BİRlik alanı olan evrende size daha fazla yardım eder.

17.09.2018

Yasemin Derya Metin

Reverie 1. Sezon 7. Bölüm (Türkçe Dublaj) izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.