Aslı Metin

1981 yılında Besni/Adıyaman’da doğdu. Babasının görevi nedeniyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve şehirlerinde yaşadı. Her bölgedeki farklı kültürleri hep merak etti ve araştırdı. İnsanları yaşadığı coğrafyalarda gözlemleyerek araştırmalar yaptı. İnsanların sorunlarına hep destek olmaya çalıştı.

İnönü Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Bölümünden üçüncülükle mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden onur öğrencisi olarak  mezun oldu. Özel bir bankanın genel müdürlüğünde çalıştı. Bankadan istifa edip yönetici kadrolarında  Finans, Muhasebe, İnsan Kaynakları departmanlarında çalıştı.

İstatistik, Genel ve Maliyet Muhasebesi , Finansal Yönetim ve İktisat Teorisi, Muhasebe Denetimi Mali Analiz, Stratejik Yönetim, Sermaye Piyasaları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Yönetim Organizasyon eğitimlerine katıldı.

2001 yılında nefesin önemini fark etti. Tıp doktorlarından nefes eğitimleri almaya başladı. Nefes Teknikleri ile ilgili 12 farklı eğitim aldı.

Aynı zamanda 2001 yılında  Yoga ile de tanıştı. Anatomi, Fizyoloji, Spor ve Beslenme, Sporcu Sağlığı, Fiziksel Uygunluk,  Yoga Uygulamaları, Yoga Basamakları ve Yararları, Yoga Konsantrasyon, Yoga Duruşları ve Vücut Çalıştırma Sanatı, Yoga Asanalar ve Hiza Uygulamaları, Yoga  Nefes Teknikleri, Yoga Meridyen Terapisi, Yoga Terapi,Yoga  Meditasyona Hazırlık ve Meditasyon Teknikleri, Vinyasa Yoga, Hatha Yoga, Yin Yoga, Mindfullness Yoga, Yoga Antrenörlüğü eğitimlerine katıldı.

2003 yılında Reiki uyumlaması alarak enerjileri de kullanmaya başladı. Usui, Kundalini, Kristal Reiki, Shamballa Multi Şifa, Gümüş Mor Alev, Bio Enerji, Işık DNA eğitimlerine katılarak uyumlamaları aldı.

İnsan ilişkilerine verdiği önemden dolayı Etkili İletişim ve Duygusal Zeka, Düşüncesel İletişim, İletişim Teknikleri, Diksiyon, Topluluk Önünde Konuşma Hitabet Sanatı, Beden Dili, Duygusal Zeka, Motivasyon, Özgüven, Özdeğerler, Özsaygı, Öfke ve Duygu Yönetimi, İlişki Pusulası, Performans Yönetimi, Girişimcilik, Mindfullness  konularında kişisel gelişim uzmanları, psikologlar, TV spikerlerinin eğitimlerine katıldı.

İnsanların farklı yönlerini tam algılama isteği  astroloji eğitimleri almasına neden oldu.

Ruh, zihin, beden şifası/dengesi üzerine eğitimlere katıldı.

Bilinçaltına verdiği önemden dolayı; NLP, EFT, Kristal Düşünce, Bilinç Altı Düzenleme Teknikleri, Bilinçaltı Masaj Teknikleri, Bilinçaltı Dili, Accsess Bars,  Theta Healing eğitimlerini aldı.

Temel Farkındalık Yaşam Koçluk, Holistik Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Pro Plus, Pro Gold, Pro Premium Kalb-i Sufi, Nefes Teknikleri, Holistik Nefes Teknikleri, Meditasyon Teknikleri, NLP, Ruh Zihin Beden Şifası, Eft , DNA, Kişisel Barkod Analizi, Bio Enerji, Bio Enerji Teknikleri-1 ,Bio Enerji Teknikleri-2, Bio Enerji Plus, Hipnoz, Duygu Bağımlılığı, Sarkaç, Geçmiş/ Gelecek Yaşlar Şifa Teknikleri,  Kristal Düşünce, Bilinçaltı Düzenleme Teknikleri, Bolluk Bereket Bilinçaltı, Bolluk Bereket, Bilinçaltı Masaj Teknikleri, Bağ Kesme, Özgüven, Özsaygı,  Aura ve Çakralar, Aura Fotoğrafçılığı, Eller, Kulaklar, Tırnaklardaki Sır, Kristal Reiki 1-2 Master Eğitimi ve Uyumlanma eğitimlerine katıldı.

Kişisel Gelişim Uzmanı, Yoga Antrenörü ve Eğitmeni olarak hayatına devam etmektedir.

Çalışmalar

                 

 

 

 

 

 

 

 

Bireysel Seans ve Eğitimler İçin İletişim

Whatsapp: 0535 722 56 82

e-mail: aslimetin6@gmail.com

Sosyal Meyadan Takip edebileceğiniz kanallar: Facebook Aslı Metin Eğitim Koçluk Danışmanlık&YogaInstagram Aslı Metin