12.12 Evrensel Aktivasyon Çalışması

12.12 Evrensel Aktivasyon Çalışması

Tarih: 12.12.2019 20:00 – 13.12.2019 09:00

Bu enerji alanı çok farklı ve çok boyutlu bir aydınlanma enerjisini DNA’nızda aktive edecek.

Dünya gezegeninde bedenlenmeyi seçen her ruh çok özel dünya enerjisi ile evrensel frekansına bir çok katkı sağlıyor. Bu çalışma uyanışını gerçekleştirmiş ancak kendi var oluşundaki mükemmelliğin bilincinde olmayanlara yeni bilinç ve farkındalık kapıları açacak bir potansiyel alan barındırıyor.

Aktivasyon bir enerji paketi olarak yapılacak. Bu paketi kişi özgür iradesi ile açıp; kendi yaşamının frekansına uygun olarak kendi yaşam planına aktarabilecek. Enerji alanı aydınlık tekamül yolu frekans alanından kişinin alanına dahil olsa da hangi tekamül yolunda olursa olsun; o anki tekamül yolunun frekansına uygun olarak akacak bir enerji ile kişide aktivasyon gerçekleşecek.

Bilinç düzeyinde aktarılan bilgiler bunlar. Ancak enerjisel olarak beni çok heyecanlandıran bir enerji alanı mevcut. Bu enerji yazının frekansında mevcut. Her birinizin kalbinde ortaya çıkacaktır.

Kimler Katılabilir: Kalbi evet diyen herkes katılabilir. (Daha önceden artık çalışmamız uygun değil dediğim kişilerde eğer kalplerinde evet sesini duyarlarsa onlarda katılabilir. Bu mükemmel alana ben kalben herkesin dahil olmasını isterim. İlahi izin sizin kalbinizden ortaya çıkacak.)

Benim tek bir koşulum var; çalışma öncesi ücretin hesaba yatırılmış olması.

Çalışma İçeriği: 12.12.2019 20:00’da açılacak Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Ücret: 80 TL

Kayıt için eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi whatsapptan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim: 0505 801 38 79

12.12 Evrensel Aktivasyon Çalışması için bir yorum

 1. Eda Nurgül Karameşe

  Merhaba Yasemin hanim ,
  Almanyadan katiliyorum hesabi nasil ödeyebilirim size ?
  Yardimci olursaniz sevinirim Tesekkür ederim simdiden
  Sevgiler
  Eda Nurgül Karameşe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.