Yüksek Benlikle Şifalanma ve Tezahür Çalışması

Yüksek Benlik İle Şifalanma

Hipnotik dil kalıplarıyla kişi önce hipnotik bir duruma giriyor ve bu hal içindeyken bedensel rahatlık sebebiyle kişi iyice gevşiyor. İçinde bulunan olumsuz duygu ve düşüncelerle meydana gelmiş olan tortular dışarı çekilerek atılıyor ve spiritüel koçluk ile bilinçaltı yeniden programlanıyor. Ardından yüksek benlikten gelen yüksek titreşimli enerjilerle, şifalanıp arınıyor.

Tezahür Çalışması

Tezahür ettirmek ile ilgili anlaşılacak ilk şey, her eylem için karşı bir eylemin olduğudur. Bu, sizler artık dualitenin var olmadığı bilincin yüksek boyutlarına erişinceye kadar, dualitenin doğasından dolayıdır. Bu yöntem 3B yaşamınızda yeni realiteler tezahür ettirmek için olduğundan, dualite bir faktördür.

Bu bilginin amacı kendiniz ve insanlık için yeni realiteler tezahür ettirmenize yardımcı olmaktır. Bu yöntem tezahür ettirme işlemini büyük ölçüde hızlandırır ve algıladığınız şekliyle zaman hızlandığı için, hızlı şekilde çalışan faydalı bir yöntemdir.

Bu çalışmalardan sonra:

1- Kişinin ağrıları varsa bu ortadan kalkar.
2- Olumsuz düşüncelerden dolayı oluşmuş kristalleşmiş yapılar çözülerek açığa çıkan tortular dışarı atılır ve kişi hem zihinsel hem de bedensel şifalanır.
3- Çocukluktan gelen enerji tortuları da dışarı atılır ve böylece geçmişe olan bakış açısı değişir.
4- Tüm Olasılıklar çemberinde istenen durum ya da gelecek üst boyutlarda tezahür ettirilir ve bu boyuta yansıtılır.

Eğitmen: Tuğcan Özen

Eğitim Yeri: Pozitif Atölye Bağdat Cad. Eren Apt. B Blok No:346 K:1 D:3 Ereneköy (Erenköy Divan Pastahane Karşısı English Home Üstü)

Eğitim Tarihi:24.11.2015 Salı 11:00 – 13:00

Rezervasyon: 0216-368 54 88
0535 396 91 26 numaraları arayabilirsiniz.

Yüksek Benlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.