Ücretsiz Denge ve Yükseliş Birlikte Yaratım Çalışması

Denge ve Yükseliş Birlikte Yaratım

Yoğun enerjilerin akışının olduğu bir zaman dilimindeyiz. Bunun için de sık sık ruh, zihin ve beden dengelemesi yapmalıyız. Bireysel olarak bizlerin ve dünyanın dengeli bir şekilde yükselmesi için her birimiz zaman zaman bir diğerinin elinden tutmalıyız. Bu çalışmaya başlama niyetim bundan dolayı katılımcılarda benim ulaşamadığım insanlara bu çalışmayı ulaştırırlarsa hep birlikte sevgiye hizmet ederiz.

Çalışmaya başlarken ya da uykuya geçmeden önce sırt üstü uzanın ve “Yasemin Derya Metin’in kanal olduğu beni dengeleyip yükseltecek bu enerjiyi kabul ediyorum. Bu enerji akışı benim bedenime en uygun şekilde ve hızda sağlıkla, kolaylıkla, neşeyle ve enerjik bir halde gerçekleşsin” niyetinde bulunun.

Yaratım Çalışması: Herkes çalışmadan önce niyetinizi bir kağıda yazıp yanınıza alın. 15 dakika ben enerji göndereceğim. Son beş dakika da hepimiz bu çalışmaya katılan kişilerin dileği olsun diye duamızı, niyetimizi, enerjimizi dahil edelim. Bizim dileğimiz için bir başkası odaklanacağı için biz çalışmaya katılan diğerlerinin niyetinin gerçekleşmesi için odaklanalım.

Çemberde olduğumuzu ortada herkesin niyetlerinin olduğu büyük yuvarlak mor bir kavanoz olduğunu hayal edelim ve o kavanoza enerjimizi akıtalım. Biz enerjimiz ve ilahi olarak yardım eden Işıklı varlıklar da enerjilerini bu niyet kavanozumuza akıtıyorlar. Burada hem yaratım enerjisi hem de teslimiyet için çalışma yapmış olacağız.

Çalışmaya katılanlar dilerlerse sadece ilk 15 dakikalık enerji aktarımına katılabilirler. Çalışmanın Yaratım bölümüne katılmayabilirsiniz de. Nasıl isterseniz o şekilde katılabilirsiniz. Çalışma saatine niyet edip uygun olduğunuz zaman diliminde katılabilirsiniz.

Çalışma için müzik linki
https://www.facebook.com/Ruhsalrehberyaseminmetin/videos/1256534867715278/

Güzel kalplerinizle yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ederim ♥

Yolumuz aydınlık ve açık olsun

Her Perşembe 23:00 23:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.