Ücretsiz Bizden Bize Şifa Aktarımı

Bizden Bize Şifa

Enerji çalışmaları yapana kadar bağışıklık sistemim güçlü olmadığı için sık sık hastalanırdım. Ailesel olarak da kaza ve hastalıklardan dolayı çok sık hastane deneyimlerimiz oldu. Şifa enerjisinin ben de ortaya çıkması da kanser teşhisi konulan bir arkadaşımdan dolayı oldu. Şifayı açığa çıkaran insanların çoğunda olduğu gibi bende çeşitli hikayeler birleşti.

Sağlığın dünya üzerinde bize verilmiş en büyük armağan olduğunu tekrar tekrar hatırladım. Kendi sağlığıma şükretmek ve dünya üzerinde hastalık deneyimi yaşayan tüm canlılar içinde bu gücün onlarda açığa çıkması için yapacağım bir çalışma.

Sağlıklı olanlar benim gibi bir niyetle tüm canlıları ve dünyayı şifalandırmak için; hastalık deneyimi yaşayanlar da şifalanmak için bu çalışmaya katılabilirler.

Hastalık deneyimi de beraberinde getiriyor. Getirmiş olduğu deneyim öğrenilip ruh, zihin, beden şifası gerçek olsun.

Hastalık deneyimi geçirenler: “Yasemin Derya Metin’in kanal olduğu benim için uygun olan şifa enerjisini kabul ediyorum. Bu şifa benim bedenime en uygun şekilde ve hızda sağlıkla, kolaylıkla, neşeyle ve enerjik bir halde gerçekleşsin” diye niyet edip gözlerini kapatmaları yeterli olacaktır.

Her birimiz bir diğerimize birbirimiz aracılığı ile vesile oluyoruz. Şifaya ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz ya da enerjisi ile bizlerde birlikte olacak dostlarınızı da davet ederseniz hep birlikte bütüne hizmet ederiz.

Bu çalışmada enerji ihtiyacınız olan şifa her ne ise onun için akacaktır. Karmik, ruhsal algılar ya da ruh/zihin/beden şifası ile ilgili olarak ihtiyacınız doğrultusunda şifalanma gerçekleşecektir. Ben enerjilerde aracıyım. Ruhsal varlıklar bizi yükseltmek için herşeyi yapıyorlar. Böyle bir bilgiyi ilettiğim için çok mutluyum.

Bize şifa olsun ♥

Zaman: Her Pazartesi 23:00 23:15

Saati kaçıranlar yatarken ya da uygun oldukları anda niyet etsinler enerji akışı başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir