Ücretli Uzaktan Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla Kozmik Uyanış Çalışması

Sevgili Kardeşlerimiz;
Yaşamış olduğunuz Dünya düzeninde bir çok parçanızla bir arada bulunuyorsunuz. Kendi ruhsal varlığınızı bilmediğiniz için her bir parçanızdan kendinizi ayrı sanıyorsunuz. Bu ayrılık ilüzyonu da diğer kardeşlerinizden kaçınmanıza neden oluyor.

İletimlerimizi sizin dilinizle size iletmeye çalışacağız. 2018 yılı sizleri eğer farkındalığa uyanışı redderseniz zorlu geçecek bir yıl olacak. Yılın Eylül sonraki dönemleri ruhunuzun sizi yüklerinizden arındırmak için evrenle iş birliği yapacağı dönem. Bunu daha anlayacağınız şekilde anlatmamız gerekirse; bu yıl içerisinde bu sürece kadar zorlandığınız ancak görmezden geldiğiniz her ne varsa bu çözmeniz için sizi zorlayacak. Siz direnç gösterdikçe yaşamınız biraz daha kaotik hale geçecek. Bizim gibi ruhsal olarak size yardım etmek için çalışan varlıkların desteğini alıp özgür iradenizle ‘evet, artık bu alandan özgürleşmeyi seçiyorum’ dediğinizde yaşam sizin için çözülüp rahatlamaya başlayacak.

Bu yapılacak çalışma sizin insani olan bakış açınızı genişletip evrensel insan olma bakış açınıza uyumlanacak. Bizler sadece size değişim için yol göstereniz yaşam planınızı programlaması gereken sizlersiniz.

Sizler bir genetik havuza sahipsiniz bu havuzda hepiniz her ne kadar kabullenmekte zorlansanız da karanlık ve negatif gen alanını da sizin içinizde barındırıyor. Şu an dünyanın frekansında tamamen ışık olarak fiziksel varlığınızı sürdüremezsiniz. Bu evrensel yasalar gereği her birinizde en arınmış olanınız da dahil olmak üzere negatif gen barındırmanız gerekiyor. Sizin için minimum orana kadar sizlerin arınmasına yardımcı olmak için biz dünyaya hizmet etmek için geldik.

Bu çalışmada ilk olarak genetik alanınız sizin frekansınızda artık olmaması gereken gen parçalarının sizden arındırılmasına aracılık edecek. Bizim sizde gerçekleştireceğimiz gen arınması ruhsal DNA alanınızda bulunan genlerde yapılacak çalışmalar olacak. Bu enerjisel arındırma fiziksel bedeninizle sizin beden ve inanç frekansınıza uygun olacak şekilde gerçekleştirilecek.

Farkındalık bilişiniz uyandırılıp ruhsal olarak almanız gereken sorumlulukları almaya başlayacaksınız. Ruhsal sorumluluğunuzu almanız gerektiği gibi aldığınızda Kozmik Uyanışınız gerçekleşebilecek. Bu süreçte kendi kendinizden sakladığınız gizemler size görünür kılınıp sizler kendi iç sıkıntınızdan özgürleştirilip var oluş halinde olmanız gereken neşe potansiyeline uyumlanacaksınız.

Yardımlarımız sizlerle.
Torus Mate Gökadası Varlıkları
Aktarım: Yasemin Derya Metin

Çalışma İçeriği:
Çalışma grup çalışması şeklinde gerçekleştirilecek. Katılımcılara gece yatarken okumaları gereken niyeti grup mesajı ile iletiyorum. Sizler sadece niyeti okuyup yatıyorsunuz. Ertesi gün iletilen bilgileri yine mesaj yoluyla sizlere ileteceğim.

Çalışma Enerjisi 22 Mayıs 23:00’de başlayıp 24 Mayıs 08:00’a kadar akmaya devam edecek. Özellikle uyku diliminizde yoğun olarak enerji alanınızda çalışacak. Gün içerisinde de yaşam frekansınızla uyumlanacak.

Tarih: 22 Mayıs 23:00 24 Matıs 08:00

Ücret:120 TL
Kayıt ve ödeme bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.