Ücretli Uzaktan İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması

Ücretli Uzaktan İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması

Tarih: 02.11.2018 23:00 – 03.11.2018 08:00 (Türkiye Saati)
 
Ruh üçüncü boyut deneyimine gelirken unutma perdesi ile birlikte illüzyon (yanılsama) olan bir gerçekliğin içinde var olmayı seçti. Bu her insanın deneyimlemesi gereken bir illüzyon.
 
Aldığım rehberlikler esnasında absolute ya da karanlık tekamül yolundan olan insan ya da enerjisel varlıklar ise insana olmaması gereken illüzyon perdeleri oluşturuyorlar. Bu illüzyon perdeleri ile insanların hayatında kendi varlıklarını olduklarından farklı şekilde sürdürüyorlar. Şöyle örnekleyebiliriz bu insanın kişiliği aslında çok pozitif ve olumlu değil ancak yaşamını bu illüzyon perdesi arkasından devam ettirdiği için onun hayatındaki çoğu insan o kişinin çok iyi olduğunu sanıyor. Bu durum içinde olan kişi de o insanı iyi olarak tanımladığı için çoğunlukla bu kişi ile ilgili olumsuz deneyimler yaşıyorlar.
 
Bu çalışmada amaç kişilerin size oluşturduğu ya da sizin kişilere oluşturduğunuz ilahi izinli olduğumuz illüzyon perdelerini kaldırıp ilahi gerçekliği bilerek yaşamınızdaki insanların ve sizin kendi kişilik gerçekliğinizle sadece dünya illüzyonu içinde varlığınızı sürdürmeniz.
 
Sadece Dünya planının illüzyonunu bilerek bu yaşamı sürdürmek de kişinin var oluş gerçekliğini daha kolay kavramasına aracılık edecektir. İkinci değişim elbette süreç alan bir değişim, her insanın idrak frekansına uygun açılımlar gerçekleşecektir.
 
Bu çalışmaya ihtiyacınız olup olmadığını kalbiniz bilir. Kalbiniz evet diyorsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Çalışma Şekli
 
Çalışma whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup çalışmalarında yazışmaların grup mesajı içinden yapılması toplu ve derin şifayı da beraberinde getirecektir. Sizlerinde bire hizmet yolundaki adımlarınız olacaktır. Gün içinde gelecek akışa göre gruba ya ses kaydı ya da niyet yollayacağım. Gönderdiğim niyetin yazı ise okunması ses kaydı ise dinlenmesi yeterli olacaktır. Ertesi gün de çalışma ile ilgili sonraki zamanlarda katılımcının neler yapması gerekiyorsa bu bilgiyi yine grup aracılığıyla paylaşacağım. Gece boyunca akan bir şifa olacak.
 
Her çalışmamda olduğu gibi insan enerjisi olarak benim enerjim ve enerjisel olarak da bizim ihtiyacımız olan ışık varlıkların enerjileri bizimle olacak.
 
Bize ve bütüne şifa olsun.
 
Kayıt ve Ödeme: Sadece Whatsapp mesaj aracılığıyla 0505 801 38 79 iletişime geçebilirsiniz. Kayıt yaptırılmış olsa bile cuma 18:00’e kadar ücret ödemesini gerçekleştirmiş katılımcıları çalışmaya dahil edebileceğim.
 
ÖNEMLİ: Çalışmaya sadece bir kere katılım sağlamak yeterli.
 
Ücret: 50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.