Hıdırellez Çalışması Yoga ve Meditasyon

Yasemin Derya Metin & Gülsen Erdem ile Hıdırellez Çalışması

Türk Kültürünün Bir Parçası Hıdırellez,

Bu çalışmayı biraz renklendirelim dedik. 5.5 Enerji akışının da olacağı bu günü yoga, meditasyon ve ritüellerle renklendiriyoruz.

Çalışmanın ilk başında yoga çalışmamız olacak. Yogaya katılmayı arzu edenler mutlaka yoga matlarını yanında getirsinler.

Atalarımızdan bizlere iletilmiş bir sürü adetimiz var Hıdırellez günü için. Yaptığım çalışmalarda ve danışmanlıklar sonrası geri dönüşlerde kişinin kalbi ve niyeti ne kadar safsa onun çok daha hızlı gerçeklik olduğunu deneyimliyorum. Bu Hıdırellez çalışmasında öğleden sonra buluştuğumuzda kendimizi arındırabildiğimiz kadar arındırıp saflaştıracağız. Tüm Peygamberlerden, aydınlanmış üstadlardan, aydınlık varlıklardan kalplerimizi arındırması için destek talep edeceğiz. Bizim frekansımıza uygun olarak gelen her yol göstericimize ben şimdiden şükranlarımı sunuyorum. Benim çalışmalarıma gelenler artık nasıl olduğunu biliyor yine gelen akışı ben size ileteceğim, sizlerde kalbinizin onay verdiğine evet diyeceksiniz.

Niyet çalışmasına bu defa eğer arzu ederseniz sahip olmak istediğiniz; ev, araba, mülkiyet görsellerinin çıktısını getirin. Birlikte olduğunuz kişi ile birlikte olduğunuz bir fotoğrafı getirin. Niyetlerinizi dilerseniz kırmızı kalemle yazıp getirebilirsiniz; arzu ederseniz de birlikte yazabiliriz. Meditasyona 15:30’da başlayacağız, eğer geç gelecekseniz niyetinizi yazıp getirin. 15:30’da meditasyona başladığımız saat itibari ile telefonum kapalı olacak.

Niyetlerinizi yazarken; “Hayatıma artık ……… (niyetiniz her ne ise onu detaylı olarak yazın) dahil olmasını seçiyorum.” Cümle kalıbı ile bitirirseniz sizin için daha hızlı gerçeklik olur.

Bir başkası için niyet ve istekte bulunacaksanız; “Bu isteğim onun ruhsal planı ile uyumluysa ve o özgür iradesi ile bunun hayatında olmasını istiyorsa olsun” cümlesini niyetinizin sonuna yazın.

Uzaktan katılım yapacaklar lütfen bana katılım bilgisi vermeyin sadece siz niyetinizi yapın. Herkesin yaptığı gibi ben enerji alanını açmıyorum. Benim çalışmalarımda katılımcının kendisinin niyet yapması gerekiyor. Uzaktan katılım için niyetlerinizi kırmızı kalemle yazıp, size temas edecek bir noktada kalacak şekilde “Yasemin Derya Metin’in açmış olduğu Hıdırellez arınmasını sevgi ile kabul ediyorum” niyetini yapıp uzanabilirsiniz ya da rahat olduğunuz bir pozisyonda oturabilirsiniz. Enerji akışına izin verin. Uykuya dalsanız bile enerji akmaya devam edecektir.

Niyet Çalışması İçin
Niyetlerinizin hepsini yazdıktan sonra; aşağıdaki niyetlerle güçlendiriyoruz.

Yaşamımda mucizelerin ortaya çıkması için sevgi enerjisine izin veriyorum.
Niyetlerimin imkansız algısından özgürleştirmesi için sevgi enerjisine izin veriyorum.
Ruhumun ve egomun dileklerinin ilahi uyumla sevgi enerjisi tarafından gerçekleşmesini seçiyorum.
Ben BEN’im Sevgi Gücünün açığa çıkmasına izin veriyorum.
Her şey sevgiyle sevgi olsun ♥

Meditasyon bittikten sonra niyetlerinizi yanınıza alıp gece yaptığınız ritiüel her ne ise onu da yapabilirsiniz.

Toplanma noktası Lütfü Kırdar Kongre Merkezi tarafındaki en üst girişte olacak.

ÖNEMLİ NOT: Minder, mat ya da sandalyelerinizi yanınızda getirmeniz rica olunur. Çayırların üzerinde yapacağız bulunduğumuz mekanda oturacak herhangi bir şey yok.

Yer: Maçka Demokrasi Parkı

Tarih: 05.05.2018 15:00-17:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.