AŞK OLsun Workshopu

8

 

Yaşadıklarımız ve başkalarının yaşadıkları toplumdaki bireylerin çoğunluğunda olumsuz bir bakış açısı oluşturuyor. Bu bakış açısı da insanın yaratılış özündeki en güçlü mucizevi araçlardan olan AŞKtan kaçmasına neden oluyor.

Bu workshopta engellerden özgürleşmenize aracı olacağız.
Çalışmalarımızda ruhsal alanda temizlik ve dünyasal boyuta enerjiyi demirlenmesi üzerine çalışma yapıyoruz. Bu çalışmalarda çalışmanın bir, bir buçuk saatlik kısmını meditatif halde gerçekleştiriyoruz.

Çalışma detayları
Can Çokürkmez, Aşk melekleri, Seraphim Melekleri ve Başmeleklerle kalbimizi açmamıza engel olan neler varsa onların şifalandırılması çalışması. Eğer blokajınız bolluk bereketse bu da çalışma esnasında şifalanacak.

Yasemin Metin, Tanrıça Afrodit ile Aşk alevinin aktivasyonu.

Melda Özateş, Access Bars prosesleri ile geçmişte yaşadığımız cinsel istismarın ve cinsel travmaların dönüşümü.

Planladığımız içerik bu, çalışma öncesi ya da esnasında bize armağan vermek isteyen aydınlık tarafta olan varlık gruplarının bize sunduğu armağanlar ve çalışmalarda bu çalışmada kullanılıyor. Biz niyetimizi koyuyoruz ruhsal destekçilerimiz de bizlerin yanına geliyorlar. Başka nasıl mucizeleri deneyimleyeceğiz, katılanlar deneyimleyecek.

Bu çalışmayı 14 Şubat armağanı olarak sizlere sunuyoruz ücretimiz 150 TL.

Çalışmaya kesin kayıt yaptıracaklar kapora olarak 50 TL’yi banka hesabına yatırması gerekmektedir. Bizlerin ve sizlerin zamanına saygı gösterdiğimiz için böyle bir uygulama yapmaktayız.

Bolluk, bereket, sevgi ve aşk ile sizleri bekliyoruz ♥

İletişim:
Yasemin Metin 0505 801 38 79
Can Çokürkmez 0539 634 94 74

Adres: Access Farkındalık Akademi Ataşehir, Novada Avm -1 kat Ataşehir-İstanbul İstanbul

Tarih: 12 Şubat 2017 14:00 17:00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir